Хөрмәтле Апас районы халкы!

2021 елның 11 июне, җомга

Сезне чын күңелдән бәйрәм-Россия көне белән котлыйм!

Россия көне-безнең һәркайсыбызның, зур күпмилләтле дәүләт кешесенең, Ватаныбызның үткәненә, бүгенгесе һәм киләчәгенә катнашы булган кешеләрнең бәйрәме.

Бу бәйрәм-ирек, гражданлык тынычлыгы һәм барлык кешеләрнең татулык бәйрәме. Россия тарихы-һәрберебезнең тарихы, һәм ул кече Ватаннан башлана. Безнең өчен Бу бабай җире. Безнең аңа карата мәхәббәт-ул Россиягә мәхәббәт, аның бүгенгесе һәм киләчәге турыдан-туры безнең уртак хезмәтебезгә, энергиябезгә һәм гражданлык җаваплылыгыбызга бәйле. Ватаныбызга игелекле эшләр, мәхәббәт, тугрылык, аның чәчәк атуы, бөеклеге хакына иҗади хезмәт кирәк.

Бу бәйрәм көнендә барыгызга да нык сәламәтлек, бәхет, иминлек, иртәгәсе көнгә ышаныч һәм барлык игелекле эшләрдә яңа уңышлар телим!

Апас районы башлыгы Равил Хисамутдинов