Татарстан Республикасы Тарифлар буенча Дәүләт комитеты рәисе А. С. Груничев белән гражданнарны күчмә кабул итү

2024 елның 29 марты, җомга

Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты (алга таба – Дәүләт комитеты) 2024 елның 23 апрелендә Татарстан Республикасы Апас муниципаль районына Дәүләт комитеты рәисе А.С. Груничевның килүе турында хәбәр итә.

(бәяләрне, тарифларны билгеләү өлешендә), шулай ук алар тарафыннан күрсәтелә торган хезмәтләрнең эшчәнлеген һәм сыйфатын мониторинглау максатларында Апас районының көйләнә торган оешмаларына бару.